Firma Profilimiz

Bursa Ev Dekorasyonu Hakkında

          Türkiye'nin her neresinde olursanız olun size hayallerinizdeki evi yaratmak için bir telefon kadar yakınız. Salon Dekorasyonundan, Banyo Dekorasyonuna kadar düşlerinizdekileri oluşturarak evinize kadar getiriyoruz.

          Bursa Ev Dekorasyonu (Ercan Mobilya) 2008 yılından bu yana Bursa'da faaliyetine devam etmektedir. Yoğun bir emek ve sermaye birikimiyle hizmet verdiğimiz mobilya sektöründe önceliğimizi insana ve son teknolojiye verdik. Her şeyin önüne %100 müşteri memnuniyetini koyduk. Çünkü biliyoruz ki müşterilerimizden gelecek her olumlu ve olumsuz görüş bizi her zaman ileriye doğru götürecek bir işaret fişeği olacaktır. Sektörümüzde uygulanan kalite standartların da üzerinde çalışmayı kendimize ilke edindik. Çünkü biliyoruz ki standartlar sadece bir işin kötü olmaması için konulmuş alt limitlerdir. Koyduğumuz bu ilkeler sayesinde 2008 yılında 100 m2 lik bir atöylede başlayan hikayemiz şuanda 3 katlı 800 m2 lik üretim tesisimizde devam etmektedir. Yaptığımız işlerin kalitesi, siparişlerimizi Türkiye'nin her yerine söz verdiğimiz tarihte teslim etmemiz ve müşterilerimizin olumlu referansları sayesinde büyümeye büyümeye ve kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Evinizdeki tüm mobilya türleri için alanında uzmanlaşmış yetenekli ustalarımız ile durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.  

Kurucularımız

Ercan AY
Overly

Ercan AY Kurucu

1980'de dünyaya geldi. 2002 yılında Anadolu Üniversitesi "Metalurji" bölümünü bitirdi. 2004'den bu yana mobilya ürünleri üretimi ve pazarlaması yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Erdal AY
Overly

Erdal AY Kurucu

1970'de doğdu.Atatürk Üniversitesi "İşletme Fakültesi"nden mezun oldu. Çeşitli şirketlerde yöneticilik yaptıktan sonra 2002 yılında eğitim materyalleri üreten bir şirketin ortağı oldu. 2004 yılında evlendi.

Diş Teli bursa tüp bebek merkezi Bursa Anaokulu bursa burun estetiği fiyatları endüstriyel yedek parça

Sidebar Menu